8 Ağustos 2017 Salı

Benimsin 23.Bölüm 8 Ağustos 2017 İzle Full Tek ParçaBenimsin 23. bölüm izle - Türkçe Dublajlı - 8 Ağustos 2017 - FULL HD

Benimsin 23. bölüm izle 08.08.2017 Salı Yeni dizi. Benimsin 23. bölüm tek parça izle. Kanal7 Benimsin dizisi 23. bölüm tek parça seyret 8 Ağustos 2017 Salı. Benimsin 23. bölüm full izle. Benimsin yeni bölüm izle 08.08.2017. Benimsin dizisi son bölüm full hd 720p izle7 8 Ağustos 2017 izle. Kanal7 Benimsin 23. bölüm fragmanı izle. Beintehaa - Benimsin dizisi 23. bölüm youtube videosu ücretsiz izle. Benimsin 23. bölüm fragmanı, 23. bölüm özeti. Türkçe dublajlı Benimsin 23. bölüm 08.08.2017 Online seyret. Beintehaa 23. bölüm altyazılı izle, Beintehaa 23. bölüm türkçe dublajlı izle.

Benimsin 23. bölüm izle

Benimsin izle, Benimsin son bölüm izle, Benimsin yeni bölüm fragmanı, Benimsin kanal7 Hint dizisi izle


Benimsin 23. bölüm izle 8 Ağustos 2017 Salı

Kendini beğenmişliği ve hayatı ciddiye almayan tavırları ile tanınan Zain Usman Abdullah, (Harshad Arora)  Hindistanlı varlıklı bir ailenin oğludur ve Londra’da okumaktadır. Ailesinden uzakta olmanın verdiği rahatlık ile zamanının büyük bir kısmını eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine her zaman soğuk bakmıştır. Çünkü o her zaman ağır basan bencilliği yüzünden evleneceği kişinin dünyada henüz var olmadığını düşünür.

Bir gün Londra’daki okul müdüründen Zain’in babası Usman’a bir şikâyet mektubu gelir. Mektupta Zain’in nadiren okula geldiği ve geldiğinde derslerden çok kızlarla ilgilendiği yazmaktadır. Yazılanları okuyan Usman Bey oğlunu arayarak ondan derhal evine dönmesini ister.
Usman Bey, Zain’e bazı nasihatler verdikten sonra onu İngiltere’den çağırmasının asıl sebebi Bhopal’de yaşayan yeğeni Aaliya’nın düğününe giderek onun için aldığı hediyeleri teslim etmesidir. Zain bu teklifi kabul etmez çünkü o yaklaşan yeni yılı en yakın arkadaşları ile birlikte Bangkok’ta kutlamaya hazırlanmaktadır. Ancak inatçı tavrını sürdüren Usman Bey, oğlunu Bhopal’e gönderebilmek için kredi kartlarını iptal eder, banka hesaplarını kapattırır.

Bhopal’e gitmeye mecbur kalan Zain oraya vardığında Aaliya’yı tanıyabilmek için onun Facebook profiline göz atar. Zain, kuzeninin zamanla nasıl serpilip genç ve güzel bir kadın olduğunu görünce çok şaşırır. İstemeyerek yola koyulan Zain’in çıktığı bu yolculuk onun hayatını değiştirecektir.
Aaliya Abdullah (Preetika Rao) ise Zain’in tam tersi bir karaktere sahiptir. O ailesi ile birlikte yaşayan değerlerine bağlı, iyiliğin erdemine inanan, dinine bağlı iyi yürekli biridir. Evlilik çağına gelince Zişan adlı bir genç ile nişanlanan Aaliya, yaşanan bazı sorunlar yüzünden onu hiç görememiştir. Ailesi Aaliya ve Zişan’ın düğünü için hazırlıklar yapmaktadır.

Usman Bey oğlunu gönderdikten sonra onu tanımaları için Zain’in bir resmini Bhopal’deki akrabalarına gönderir. Büyük bir tesadüf eseri aynı günlerde Zişan da Aaliya’nın kendisini görmesi için bir fotoğrafını göndermiştir. Aaliya’nın kız kardeşi onun utangaç biri olduğunu bildiği için fotoğrafı Aaliya daha fotoğrafa bakamadan elinden kapar ve ona şaka yapmak ister. Ancak Aaliya’nın kısa sürede pes etmesinin ardından kız kardeşi Zişan’ın fotoğrafını masada duran Zain’in fotoğrafının üzerine koyarak oradan ayrılır. Nişanlısını ilk kez görecek olmanın heyecanı ile fotoğrafların yanına giderken pencereden esen rüzgâr Zişan’ın fotoğrafını yere düşürünce Aaliya, Zain’in fotoğrafını eline alır. Zain’i nişanlısı zanneden Aaliya onu çok beğenir.

Diğer yandan Zişan da Aaliya’yı arayarak onunla yüz yüze görüşmek istediğini söyler. Aaliya bu teklifi kabul ederek buluşacakları yere gitmek için yola koyulur. Yaşananlardan habersiz olan çoktan Bhopal’e varmıştır. O, halasının evine gitmek üzereyken yolda tesadüf eseri Aaliya’yı görünce kuzenini takip etmeye karar verir. Aaliya buluşma yerine vardığında Zain de yanına gelir. Zain’i nişanlısı sanan Aaliya utancından bir süre konuşamazken Zain ise bu duruma bir anlam veremez. Daha sonra Zain ona üstü kapalı bir şekilde babası Usman Bey’in gönderdiği hediyeleri kabul edip etmeyeceğini sorar ancak o Zişan zannettiği kuzeninin kendisine telefonda konuştukları gibi evlilik teklif ettiğini zannederek ona evet der.

Zain kısa bir süre sonra Aaliya’nın kendisini nişanlısı Zişan ile karıştırdığını öğrenir ancak fırsat eline geçmişken kuzenine karşı bir oyun oynamak ister. Böylece Zain ve Aaliya’nın tutku ve nefret dolu aşk hikâyesi başlamış olur.

Benimsin (Beintehaa) Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular:  Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Diğer Adları: Extremity, Limitless, Without Boundaries

Benimsin (Beintehaa) Karakter Analizi
Aaliya Ghulam Haidar, Aaliya ailesi ile birlikte Bhopal’da yaşayan Müslüman bir kızdır. O değerleri ve ilkeleri olan maneviyata önem veren bir kişiliğe sahiptir. Aaliya’nın yaşamını ailesi ve kuzenleri oluşturmaktadır.

Zain Usman Abdullah, Harshad Arora’ın canlandırdığı bu karakter Londra da okuyan şakacı, hayatı ciddiye alamayan ve bencil bir kişiliğe sahiptir. Kadınlar konusundaki bencilliği ile tanınan Zain henüz kendisi ile birlikte olmayı hak edecek bir kadının yaratılmadığını düşünür.
Usman Abdullah, Zain’in babası, Aaliya’nın dayısıdır. İyi kalpli bir insandır ve yeğeni Aaliya’yı da çok sever.

Ghulam Haider, Aaliya’nın babasıdır. O da Usman Abdullah gibi iyi bir karaktere sahiptir.
Şahabana Ghulam Haider, Aliya’nın annesidir. Aynı zamanda Zain’in de halasıdır.
Aayat Ghulam Haider, esas kızımız Aliya’nın kız kardeşidir.
Surraiya Osman Abdullah, Zain’in annesidir ve ilerleyen bölümlerde Aaliya’nın da kaynanası olacaktır. Eşinin aksine kötü kalpli ve aksi biridir. Aaliya’nın oğlu Zain’i hak etmediğini düşündüğü için onları ayırmaya çalışır

Kanal7 dizisi Benimsin yeni bölüm 8 Ağustos 2017 Salı tek part izle. Benimsin dizisi 23. bölüm bedava dizi izle 8 Ağustos 2017 Salı. Kanal7 hint dizisi Benimsin 23. bölüm canlı izle. Yeni bölüm 08.08.2017 full bölüm seyret. Benimsin 23. bölüm izle fulll. Kesintisiz, reklamsız tekrarını donmadan izle. Benimsin 23. bölüm canlı dizi izle Kanal7. Benimsin 23. bölüm tanıtımı izle7.

Benimsin son bölüm tekrar izle 8 Ağustos 2017 Salı. Benimsin 23. bölüm izle Kanal7 Benimsin dizisi son bölüm youtube videosu tam kısım izlesene. Benimsin son bölüm tek parça izle 08.08.2017 Salı 23. bölüm.

Benimsin yeni bölüm izle 08.08.2017 canlı dizi hd izle. Kanal7 Benimsin dizisi son bölüm full hd 720p izle 8 Ağustos 2017 izle. Kanal7 Benimsin 23. bölüm izle. Beintehaa 23. bölüm altyazılı izle, Beintehaa 23. bölüm türkçe dublajlı izle. Benimsin dizisi 23. bölüm youtube videosu ücretsiz izle. 2Yabancı 23. bölüm 08.08.2017 Online seyret. Kanal7 Benimsin dizisi 23. bölüm tek parça izle 8 Ağustos 2017 Salı yeni bölüm hd seyret. Günlük dizi Benimsin 23. bölüm fragmanı izle7. yeni bölüm tanıtımı seyret.

Benimsin Yeni Bölüm izle - Benimsin Son Bölüm izle - Benimsin 8 Ağustos 2017 izle - Benimsin 08.08.2017 izle

Kanal7 dizisi Benimsin yeni bölüm 8 Ağustos 2017 Salı tek part izle. Benimsin dizisi 23. bölüm bedava dizi izle 8 Ağustos 2017 Salı. Kanal7 Benimsin dizisi 23. bölüm canlı izle. Yeni bölüm 08.08.2017 full bölüm seyret. Kesintisiz, reklamsız tekrarını donmadan izle. Benimsin 23. bölüm canlı dizi izle Kanal7. Benimsin 23. bölüm türkçe dublaj izle7 08.08.2017 Salı. Kanal7 Benimsin dizisi 23. bölüm tek parça seyret 8 Ağustos 2017 Salı. Benimsin yeni bölüm fragmanı izle 23. bölüm tanıtımı seyret.

Benimsin 23. bölüm tek parça izle - Benimsin Yeni Bölüm youtube izle - Benimsin Son Bölüm Kanal7 izle7 - Benimsin 8 Ağustos 2017 full izle - Benimsin 08.08.20114 Hd 720p izle

© Copyright 2015 Canlı Dizi HD İzle. Designed by Bloggertheme9 | Distributed By Gooyaabi Templates.